Tadilat Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

ısı yalıtımıBu yazımızı siz değerli müşterilerimiz ve internet kullanıcıları için hazırladık. Tadilat ve dekorasyon işleri yaptırmadan aşağıdaki maddeleri lütfen okuyunuz.
        1-) Tadilat veya dekorasyon yaptırmadan önce, yapılacak işlerin niteliğini özelliğini iyi belirleyiniz. Örneğin Mutfağınızdaki tadilat için sadece mutfak dolabımı yoksa duvarlar ve zemin döşeme de dahil mi?
       2-) Tadilat ve dekorasyon işlerinde kullanılacak malzeme çok önemlidir. Maliyeti ucuz malzemeler kısa süre sonra sizi üzebilir.
       Örneğin: En basitinden tesisat onarımında ucuz malzeme kullanımı evinizi su basmasına mobilyalarınızın ve döşemelerinizin harap olmasına neden olabilir. Veya duvar kağıdı yada boya tercihinde ucuz malzeme kısa süre sonra renklerini kaybedip çirkin bir görünüm kazanabilir.
       3-) İnternette bir çok tadilat sitesi var bu sitelerin bir kısmının vergi levhası hatta ofisi bile yok ( adresleri ya ev adresi yada hayali bir adres ) yine bu sitelerin diğer bir kısmı komisyon karşılığı sanal ortamda iletişime geçtiği ustaları veya firmaları size yönlendiren sitelerdir. Bir problemle karşılaştığınızda firma ile sorunu çözmenizi isteyeceklerdir. Tabi firmaya ulaşabilirseniz veya firma sorumluluk kabul ederse.
      4-) Tadilat veya dekorasyon işlerinde deneyim çok önemlidir. Deneyimsiz firmalar mekanlarınızı harap edebilir.
      5-) Tadilat veya dekorasyon işlerinde ofisi olmayan şahıslar ucuz fiyat verebilirler çünkü bu şahıslar vergi vermek zorunda değil gününe göre iş yaptığından dolayı müşteri memnuniyeti önemsemeyebilirler. Ama güvenilir firmalar mecburen kullandıkları malzeme ve işçilerine (deneyimli çalışan) daha çok ücret ödemek zorunda olduğundan dolayı fiyatı yüksek olur. Ama bu fiyat farkı kaliteyi dikkate aldığımızda müşterinin yararına olur ve müşteri karlı çıkar.
     6-) Tadilat ve dekorasyon işlerinde fiyattan çok karşınızdaki firmanın güvenilirliği önemlidir.
     7-) Evinizin veya iş yerinizin sizin için önemli olduğunu unutmayınız.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.